W KILKU SŁOWA

CH

Nasze projekty to połączenie innowacyjnych pomysłów i ogromnego doświadczenia w biznesie. Staramy się tworzyć systemy, które nie tylko ułatwiają życie, ale przede wszystkim sprawiają, że jest ono przyjemniejsze.

Europejskie Centrum Nadzoru przeprowadza audyty bezpieczeństwa informacji, zajmujemy się wdrożeniem niezbędnej dokumentacji wymaganej przez RODO, a także oferujemy outsourcing funkcji Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Prowadzimy certyfikację Firm i Instytucji. Posiadamy publikacje fachowe, mające nadany numer ISBN, m.in. z zakresu: Ochrony Danych Osobowych, RODO, tematyki zagrożeń w zakładzie pracy, jak również kontroli zarządczej.

Prowadzimy szkolenia różnorodnej tematyki dla Firm i Instytucji, zarówno stacjonarnie, jak i w formie samokształcenia.  Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych o numerze ewidencyjnym: 2.24/00145/2018.

Ponadto prowadzimy portal zadowolonykonsument.pl, na którym prezentowane są kupony promocyjne oraz miejsca godne polecenia z całej Polski. Oferujemy szeroki wachlarz usług marketingowych dopasowanych do potrzeb Twojej Firmy.

Nadzorujemy również proces weryfikacji Deklaracji Zgodności w ramach Europejskiego Systemu Certyfikacji.

Zapoznaj się z informacjami zamieszczonymi na naszej stronie internetowej i wybierz rozwiązanie idealne dla Twojej Firmy.